Medikal Kargo

Medikal Kargo

İlaç gönderilerinizi yani belli bir süre sonra, sıcaklık, nem ve diğer çevre koşullarından etkilenebilen kargoların özenle taşımasını organize ediyoruz. Medikal kargolar, ilaçlar (farma) ve ilaç hammaddeleri, aşılar, haplar, serumlar, plazmalar ve diğer biyoteknolojik ve medikal ürünlerden oluşur.Sağlık sektörü kapsamında taşınan bu ürünler için havalimanı ve havayolu ile birlikte planlanmalı özel ısı aralıklarında muhafaza, taşıma ve elleçleme süreçlerine çok dikkat edilmesi gereklidir. Gerekli şartlar için havayollarından aktif sıcaklık kontrollü konteyner, tek kullanımlık termal örtü örtü sağlanarak sıcaklığa duyarlı farma kargolar ile bozulabilir kargoların sıcaklıklarını muhafaza edilmesi ve dış ortam etkilerinden korunması sağlanmalıdır.

Hassas Kargolar

Uzun yılların tecrübeyle, hassas gönderilerin nakliyesini başarıyla gerçekleştirmekteyiz. Gerektiğinde tüm taraflar ile operasyonel süreçlerdeki her hareketi gözetimde tutulmasını sağlıyoruz.

Hassas eşyalara örnek olarak cep telefonları, hassas tıbbi cihazlar, elektronik ve optik araçlar, sanat eserleri ve sergilenecek eserlerin taşınması için en güvenli ve ideal taşıma çözümleri araştıryor ve sunuyoruz .

Medikal Kargo
hakkında daha fazla bilgi almak için

BİZE ULAŞIN

Diğer Özel Kargo Tipleri

Canlı Hayvan Taşımaları

Bozulabilir Kargo

Değerli Kargo

Hassas Kargo

Tehlikeli Maddeler

Diplomatik Kargo

Cenaze Taşımaları

Zati Eşya Taşımaları