Değerli Kargo

Değerli Kargo

Para, mücevher, değerli taş, altın, değerli saat vs. gibi kıymetli eşyalarınız, alış noktasından varış noktasına kadar, her zaman güven içinde taşınması organizasyonunu yapıyoruz. Değerli kargolar, havayolları ile koordineli olarak rezervasyon garantili olarak belirlenen seferde nakledilir.

Değerli Kargoları, gerektiğinde özel konteynerler ve dayanıklı kutularda paketlenmesini, kargoların havayollarına teslimini özel personel ile GPS kontrollü araçlar ile izlenmesi suretiyle yapılmasını sağlıyoruz

Çubuk ya da külçe halinde altın (işlenmiş ya da işlenmemiş), döküm halinde platinyum ve platinyum metalleri, elmaslar, gümüş ve/veya altın ve/veya platinden üretilmiş mücevherat ve saatler, kanunen yürürlükte olan kağıt paralar, seyahat çekleri, hisseler, tahviller ve bunların kuponları ve pulları gibi değerli kargolarınızın taşınmasında her zaman en büyük özeni gösterip, en iyi uygulama yöntemleri ve gerektiğinde Valbox, (değerli kargo taşıma kutusu) ve güvenlik görevlisi gözetiminde ve özel dizayn edilmiş konteynerler ile güvenli taşımayı havayolları ile koordine olarak olarak taşınmasını sağlamaktayız.

Değerli Kargo
hakkında daha fazla bilgi almak için

BİZE ULAŞIN

Diğer Özel Kargo Tipleri

Canlı Hayvan Taşımaları

Bozulabilir Kargo

Medikal Kargo

Hassas Kargo

Tehlikeli Maddeler

Diplomatik Kargo

Cenaze Taşımaları

Zati Eşya Taşımaları