Bozulabilir Kargo

Bozulabilir Kargo

Bozulabilir kargo taşımasında tüm bozulabilir gönderileri insanlar için yiyecek malzemeleri, ebze ve Meyve, Taze dondurulmuş et/balık, yumurta , çiçek ile bitki ve bitki türlerini ilk günkü tazeliği bozulmadan taşınması için tecrübemiz ile gerekli tüm planlamaları yapıyoruz. Ayrıca inşalar için canlı organ, taze kan örnekleri gibi yükseklik, ısı, nem, iklim veya diğer çevresel şartların değişikliği veya verilen zaman aralığının aşımı nedeni ile bozulabilecek örnekleri uygun hava kargo şartlarına göre hazırlanıp taşınmasını organize ediyoruz.

Kargonun niteliğinin korunması ve bozulmasını önlemek için havayolları ile bozulabilir kargo taşıma süreçleri özel olarak yürütülmesi gerekir.

Bozulabilir maddeler, kendi özel şartlarına uygun olarak taşınmalıdır . Sebze, meyve, balık, et ve çiçek ürünlerinin, uçuş öncesi ve sonrası özel depolama odalarında tazeliklerinin korunması sağlamalıdır.

Deniz ürünü ya da işlenmiş gıda gibi dondurulmuş kargolar, uçuş süresince özel ısıda tutulmalı, uçuş öncesi ve sonrası derin donduruculu özel depolarda korunmalıdır. Bu süreçlerin tamamı gönderici, havayolu ve alıcı ile koordineli olarak organizasyonunu yapmaktayız. Bu taşımalar için havayollarından Envirotainer, Csafe tipi talebe göre konteyner tipi talep ederek, veri kayıt özellikleri ile süreçte yaşanan sıcaklık değişiklikleri raporu alınabilmektedir.

Bozulabilir Kargo
hakkında daha fazla bilgi almak için

BİZE ULAŞIN

Diğer Özel Kargo Tipleri

Canlı Hayvan Taşımaları

Değerli Kargo

Medikal Kargo

Hassas Kargo

Tehlikeli Maddeler

Diplomatik Kargo

Cenaze Taşımaları

Zati Eşya Taşımaları